168,13 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
glanda m25 001101055
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.438 kg |
| Cantitate | 150 |
| Denumire clasă | Glandă |
| Tarif vamal | 85369001 |
| Cod ETI | 001101055 |
| Descriere | M25 |
| Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Cantitate. transport | 3375000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369001 |
| Utilizare cu | Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E |
| Accesorii funcționale | Intrare cauciuc M25 |
001101055
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001101055
- Descriere
- M25
- Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Cantitate. transport
- 3375000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369001
- Utilizare cu
- Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E
- Accesorii funcționale
- Intrare cauciuc M25
- Weight
- 1.438 kg
- Denumire clasă
- Glandă
- Tarif vamal
- 85369001
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 150
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
463,78 lei
1.114,17 lei
161,93 lei














