2.468,52 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
glanda m32 001101056
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.591 kg |
| Cantitate | 100 |
| Denumire clasă | Glandă |
| Tarif vamal | 85369001 |
| Cod ETI | 001101056 |
| Descriere | M32 |
| Greutatea produsului | 0.013 kg |
| Cantitate. transport | 1500000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.013 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369001 |
| Utilizare cu | Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E |
| Accesorii funcționale | Intrare cauciuc M32 |
001101056
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001101056
- Descriere
- M32
- Greutatea produsului
- 0.013 kg
- Cantitate. transport
- 1500000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.013 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369001
- Utilizare cu
- Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E
- Accesorii funcționale
- Intrare cauciuc M32
- Weight
- 1.591 kg
- Denumire clasă
- Glandă
- Tarif vamal
- 85369001
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 100
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
642,38 lei
26,00 lei
21,28 lei
789,72 lei
175,87 lei













