    CHAR-CAR-CBB10-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 62 bucati disponibile
    • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
    • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
    • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
    Credit module tbi bank 3.4.2
    109.27 Lei x 4 rate
    Incarcator acumulator auto Well 6V 5A, 12V 10A, cu microprocesor, functie regenerare/desulfatare/boost