[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
146,45 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004600040
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
46.71 Lei x 4 rate |
Întrerupător protecție motor MS25-0,63 004600040
| Cod ETI | 004600040 |
| Descriere | MS25-0,63 |
| Denumire clasă | Întrerupător protecție motor |
| Domeniul de setare al curentului (A) | 0,4 - 0,63 |
| Curent scurcircuit Irm (A) | 9 |
| P (AC3 kW) (kW) | 0,12 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 690 |
| Tarif vamal | 85365019 |
| logis_net_width | 45 mm |
| logis_net_height | 80 mm |
| logis_net_depth | 87 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 12.5 kg |
| Cantitate. transport | 1800 |
| qty | 50 pcs |
| volume | 17 dm3 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365019 |
| Logistic_logis_net_width | 45 mm |
| Logistic_logis_net_height | 80 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 87 mm |
004600040
Fisa tehnica
- logis_net_height
- 80 mm
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 690
- Curent scurcircuit Irm (A)
- 9
- Domeniul de setare al curentului (A)
- 0,4 - 0,63
- P (AC3 kW) (kW)
- 0,12
- volume
- 17 dm3
- qty
- 50 pcs
- Logistic_logis_net_depth
- 87 mm
- Logistic_logis_net_height
- 80 mm
- Logistic_logis_net_width
- 45 mm
- logis_net_depth
- 87 mm
- logis_net_width
- 45 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365019
- Cantitate. transport
- 1800
- Descriere
- MS25-0,63
- Cod ETI
- 004600040
- Weight
- 12.5 kg
- Tarif vamal
- 85365019
- Denumire clasă
- Întrerupător protecție motor
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
22,86 lei
51,17 lei
183,62 lei












