[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
macara manuala pentru aerisirea solariilor, micul fermier 80m
89,01 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
MF-SS1001-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Macara manuala pentru aerisirea solariilor, Micul Fermier 80m
Performanta impresionanta de pana la 80 de metri: Macaraua acopera o distanta extinsa fara efort, asigurand aerisirea optima a solarului.
Sistem de autoblocare integrat: Asigura siguranta maxima in timpul utilizarii, oprind automat miscarea tevii atunci cand manivela nu mai este actionata.
| Brand | Micul Fermier |
| Dimensiuni | 21x13.5x4 cm |
| Greutate bruta | 1.7 kg |
| Greutate neta | 1.6 kg |
| Numar bucati/bax | 10 |
| Diametru bara culisare | 20 mm |
| Role culisare | 4 buc |
| Material role | Plastic |
| Material pinioane angrenare | Metal |
| Material echipament | Aluminiu |
| Lungime maxima de utilizare | 80 m |
| Sistem autoblocare | Da |
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru teava | 20 mm |
| Dimensiune produs | 21x13.5x4cm |
| Greutate bruta | 1.7 kg |
| Greutate neta | 1.6 kg |
| Lungime | 80 m |
| Material | Aluminiu |
Manual de utilizare : MF-SS1001-S001-G01 Macara manuala pentru aerisirea solariilor_ cu adaptor_ lumgine maxima suportata 80m.pdf
MF-SS1001-S001-G01
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 10
- Diametru teava
- 20 mm
- Diametru bara culisare
- 20 mm
- Role culisare
- 4 buc
- Material role
- Plastic
- Material pinioane angrenare
- Metal
- Material echipament
- Aluminiu
- Lungime maxima de utilizare
- 80 m
- Sistem autoblocare
- Da
- Lungime
- 80 m
- Material
- aluminiu
- Greutate netă
- 1.6 kg
- Dimensiuni
- 21x13.5x4 cm
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune produs
- 21x13.5x4cm
- greutate bruta
- 1.7 kg
Referinte specifice





