[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Mâner CLBS-DH80/YR 004661412
| Cod ETI | 004661412 |
| Descriere | CLBS-DH80/YR |
| Denumire clasă | Mâner |
| Funcție | Direct handle red (16-80A) |
| Utilizare cu | CLBS 16-80 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 46 mm |
| logis_net_height | 32 mm |
| logis_net_depth | 30 mm |
| Cantitate | 200 |
| Greutate | 2 kg |
| Cantitate. transport | 30000 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 46 mm |
| Logistic_logis_net_height | 32 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 30 mm |
004661412
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 30000
- Utilizare cu
- CLBS 16-80
- Logistic_logis_net_depth
- 30 mm
- Logistic_logis_net_height
- 32 mm
- Logistic_logis_net_width
- 46 mm
- logis_net_depth
- 30 mm
- logis_net_height
- 32 mm
- logis_net_width
- 46 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-DH80/YR
- Cod ETI
- 004661412
- Weight
- 2 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- Direct handle red (16-80A)
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 200
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
250,92 lei
1.196,02 lei
2.819,76 lei
52,74 lei













