[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Mâner CLBS-EH125/YR 004661419
| Cod ETI | 004661419 |
| Descriere | CLBS-EH125/YR |
| Denumire clasă | Mâner |
| Funcție | External handle S0 IP65 red/yellow 100-125A |
| Utilizare cu | CLBS 100-125 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 88 mm |
| logis_net_height | 71 mm |
| logis_net_depth | 30 mm |
| Cantitate | 45 |
| Greutate | 4.68 kg |
| Cantitate. transport | 1800 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 88 mm |
| Logistic_logis_net_height | 71 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 30 mm |
004661419
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 1800
- Utilizare cu
- CLBS 100-125
- Logistic_logis_net_depth
- 30 mm
- Logistic_logis_net_height
- 71 mm
- Logistic_logis_net_width
- 88 mm
- logis_net_depth
- 30 mm
- logis_net_height
- 71 mm
- logis_net_width
- 88 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-EH125/YR
- Cod ETI
- 004661419
- Weight
- 4.68 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- External handle S0 IP65 red/yellow 100-125A
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 45
Referinte specifice












