[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
103,87 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661824
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
36.04 Lei x 4 rate |
Mâner FLBS-DH400/B 004661824
| Cod ETI | 004661824 |
| Descriere | FLBS-DH400/B |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 135 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 20 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 6.675 kg |
| Cantitate. transport | 875 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 135 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 20 mm |
004661824
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661824
- Descriere
- FLBS-DH400/B
- Cantitate. transport
- 875
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 135 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_depth
- 20 mm
- Logistic_logis_net_width
- 135 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 20 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 6.675 kg
- Denumire clasă
- Mâner
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.434,29 lei
1.541,31 lei
450,39 lei
51,17 lei












