[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
132,51 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661823
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
43.22 Lei x 4 rate |
Mâner FLBS-EH630/G 004661823
| Cod ETI | 004661823 |
| Descriere | FLBS-EH630/G |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 236 mm |
| logis_net_height | 60 mm |
| logis_net_depth | 40 mm |
| Cantitate | 15 |
| Greutate | 4.2 kg |
| Cantitate. transport | 450 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 236 mm |
| Logistic_logis_net_height | 60 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 40 mm |
004661823
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661823
- Descriere
- FLBS-EH630/G
- Cantitate. transport
- 450
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 236 mm
- logis_net_height
- 60 mm
- logis_net_depth
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 236 mm
- Logistic_logis_net_height
- 60 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 40 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 4.2 kg
- Denumire clasă
- Mâner
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 15
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
127,86 lei
49,60 lei
3.605,58 lei
40,16 lei













