[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
40,16 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661490
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Mâner LBS-S200/630 (CO) …/400 FLBS 004661490
| Cod ETI | 004661490 |
| Descriere | LBS-S200/630 (CO) …/400 FLBS |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator basculant de sarcinăLBS..CO |
| Tarif vamal | 73269098 |
| logis_net_width | 10 mm |
| logis_net_height | 10 mm |
| logis_net_depth | 200 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 4 kg |
| Cantitate. transport | 12500 |
| Logistic_Tarif vamal | 73269098 |
| Logistic_logis_net_width | 10 mm |
| Logistic_logis_net_height | 10 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 200 mm |
004661490
3 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661490
- Descriere
- LBS-S200/630 (CO) …/400 FLBS
- Cantitate. transport
- 12500
- Logistic_Tarif vamal
- 73269098
- logis_net_width
- 10 mm
- logis_net_height
- 10 mm
- logis_net_depth
- 200 mm
- Logistic_logis_net_width
- 10 mm
- Logistic_logis_net_height
- 10 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 200 mm
- Utilizare cu
- Comutator basculant de sarcinăLBS..CO
- Weight
- 4 Kg
- Denumire clasă
- Mâner
- Tarif vamal
- 73269098
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
317,01 lei
166,58 lei
21,28 lei
74,21 lei
8.762,54 lei
492,06 lei












