566,47 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
327,60 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661498
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
92.09 Lei x 4 rate |
Mâner LBS-S450/3200 (CO) 004661498
| Cod ETI | 004661498 |
| Descriere | LBS-S450/3200 (CO) |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator basculant de sarcinăLBS..CO |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO |
| Tarif vamal | 73269098 |
| logis_net_width | 12 mm |
| logis_net_height | 15 mm |
| logis_net_depth | 450 mm |
| Cantitate | 20 |
| Greutate | 19.42 kg |
| Cantitate. transport | 1200 |
| Logistic_Tarif vamal | 73269098 |
| Logistic_logis_net_width | 12 mm |
| Logistic_logis_net_height | 15 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 450 mm |
004661498
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 73269098
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO
- Utilizare cu
- Comutator basculant de sarcinăLBS..CO
- Logistic_logis_net_depth
- 450 mm
- Logistic_logis_net_height
- 15 mm
- Logistic_logis_net_width
- 12 mm
- logis_net_depth
- 450 mm
- logis_net_height
- 15 mm
- logis_net_width
- 12 mm
- Cantitate. transport
- 1200
- Descriere
- LBS-S450/3200 (CO)
- Cod ETI
- 004661498
- Weight
- 19.42 kg
- Tarif vamal
- 73269098
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
130,96 lei
183,62 lei
49,60 lei

















