[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masca de sudura cu reglaj automat, true color vision
233,75 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
AZ-ES042
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
68.58 Lei x 4 rate |
Masca de sudura cu auto-intunecare este un set de tehnologie de filtrare spectrala, tehnologie de control inductiv fotoelectric, tehnologie de control al luminii cu cristale lichide intr-un singur produs de inalta tehnologie.
Filtrul automat de intunecare (ADF) functioneaza cu principiul de inductie fotoelectric, ceea ce determina schimbarea cristalelor lichide de la starea luminata intr-o stare intunecata la primirea luminii arcului si revenirea automata la starea luminata atunci cand sudarea este terminata, protejand astfel ochii utilizatorului si pielea fetei de radiatia ultravioleta produsa de arc si stropire.
| Brand | Almaz |
| Bateria de alimentare | 1200mAh |
| Baterie interschimbabila | Da |
| Controlul sensibilitatii | Da |
| Controlul umbririi | Da |
| Dimensiune produs | 124.5×100.5×18mm |
| Dimesiune fereastra | 92.5×42.5mm |
| Functie self-check | Da |
| Functie True colour | Da |
| Grad optic | 1/1/1/2 |
| Greutate | 7 kg |
| Material | PP |
| Numar bucati/bax | 6 |
| Senzor descarcare acumulator | Da |
| Senzori arc sudura | 4 |
| Starea de intunecare | DIN5~9/9~13 |
| Starea de lumina | DIN3.5 |
| Temperatura de lucru | -5℃~55℃ |
| Timp de comutare | 1/10000S±20% |
| Timp de revenire | 0.1S/0.5S/1S |
Manual de utilizare : AZ-ES042 Masca de sudura reglaj automat True Color Vision.pdf
AZ-ES042
Fisa tehnica
- Starea de intunecare
- DIN5~9/9~13
- Senzor descarcare acumulator
- DA
- Functie True colour
- Da
- Functie self-check
- DA
- Dimesiune fereastra
- 92.5×42.5mm
- Timp de revenire
- 0.1S/0.5S/1S
- Grad optic
- 1/1/1/2
- Baterie interschimbabila
- DA
- Bateria de alimentare
- 1200mAh
- Starea de lumina
- DIN3.5
- Senzori arc sudura
- 4
- Controlul umbririi
- Da
- Controlul sensibilitatii
- Da
- Numar bucati/bax
- 6
- Weight
- 7 kg
- Timp de comutare
- 1/10000S±20%
- Material
- PP
- Temperatura de lucru
- -5℃~55℃
- brand
- Almaz
- dimensiune produs
- 124.5×100.5×18mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
55,55 lei
31,46 lei


























