[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina de carnati 5.5kg vertical pro 6 palnii
455,03 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0827-S001-G02
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
124.02 Lei x 4 rate |
Masina de umplut carnati Vertical Pro, 5.5kg, 6 palnii, Micul Fermier GF-0827-S001-G02 va ofera posibilitatea sa preparati o gama larga de carnati in membrana naturala cu minim de efort, intr-un timp foarte scurt.
Masina de umplut carnati are un design modern si este confectionata din materiale de calitate care asigura o performanta remarcabila fiind totodata foarte usor de intretinut.
Constructia masinii este preponderent realizata din aluminiu dur si inox pentru a oferi rezista inalta la presiunea necesara umplerii carnatilor si respectarii normelor de siguranta alimentara. Cilindru inoxidabil permite umplerea rapida cu o cantitate mare de carne si la final se poate curata si spala foarte usor.
Pachetul contine:
•Aparatul pentru carnati;
•Manual;
•Manivela detasabila;
•Sistem de prindere pe masa;
•Cheita pentru insurubat;
•Bucsa prindere palnii;
•Set palnii de diferite dimensiuni - 6 buc
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate | 5.5 kg |
| Dimensiune | 18x17.5x48 cm |
| Dimensiuni palnie | ø 14, 18, 21, 25, 29, 35 |
| Greutata bruta | 5.4 kg |
| Greutate neta | 5.0 kg |
| Material | Otel inoxidabil + aluminiu dur |
| Numar bucati/bax | 4 |
| Numar palnii | 6 buc |
| Tip produs | Masini de carnati |
Manual de utilizare : Masina de umplut carnati Vertical Pro_ 5.5kg_ 6 palnii_ Micul Fermier GF-0827-S001-G02.pdf
GF-0827-S001-G02
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 4
- Greutata bruta
- 5.4 kg
- Dimensiuni palnie
- ø 14, 18, 21, 25, 29, 35
- Numar palnii
- 6 buc
- Material
- Otel inoxidabil + aluminiu dur
- Greutate netă
- 5.0 kg
- Tip Produs
- Masini de carnati
- Capacitate
- 5.5 kg
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 18x17.5x48 cm
Referinte specifice

