[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
motoburghiu (foreza) pentru pamant 1.5kw 52cc
791,38 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-1058-S001-G02
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
208.28 Lei x 4 rate |
Motoburghiu (foreza) pentru pamant 1.5kW 52CC, Micul Fermier GF-1058-S001-G02 este un produs robust, eficient si usor de utilizat pentru activitati de pregatire a solului in vederea turnarii stalpilor, gradinarit, plantarea de arbusti, copaci sau reimpadurire in zone de campie sau deluroase.
Acest motoburghiu pentru pamant poate fi folosit in gospodarie, in livezi, in domeniul forestier si pentru pregatirea terenului pentru constructii de garduri, stalpi sau prelevare de probe de sol pentru studii geologice.
Motoburghiu (foreza) pentru pamant 1.5kW 52CC, Micul Fermier GF-1058-S001-G02 are urmatoarele caracteristici:
Dispune de o constructie ergonomica cu toate comenzile plasate comod in dreptul mainii stangi;
Dispune de un sistem de oprire rapida daca mana stanga nu mai preseaza clapeta de prezenta;
Mecanismul de actionare al motoburghiului este protejat la aparitia unui blocaj mecanic la nivelul burghiului de pamant ori de cate ori acesta intalneste bolovani, radacini sau alte corpuri straine;
Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa.
Continut colet Motoburghiu (foreza) pentru pamant 1.5kW 52CC, Micul Fermier GF-1058-S001-G02:
Kit Motoburghiu - 1 buc;
Recipient pentru prepararea amestecului de combustibil - 1 buc;
Cheie imbus - 2 buc;
Cheie - 1 buc;
Șurubelniță - 1 buc;
Cheie tubulară - 1 buc;
Manual de utilizare - 1 buc;
Ambalaj transport - 1 buc.
*Burghiul de pamant se achizitioneaza separat.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Combustibil | Benzina fara plumb |
| Diametru de taiere | 100-300 mm |
| Dimensiune | 46x39x33 cm |
| Greutata bruta | 10 kg |
| Greutate neta | 9.2 kg |
| Lubrifiere | Unsoare pentru mecanisme |
| Nivelul puterii sonore | 114 dB |
| Numar de unitati per bax | 1 buc |
| Putere CP | 2 CP |
| Putere KW/W | 1.5 kW |
| Rezervor combustibil | 1.2 L |
| Sistem pornire | Manuala |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tip produs | Motoburghiu |
| Turatia maxima burghiu | 330 rpm |
| Turatie | 9500 rpm |
| Turatie la relanti (rpm) | 3400 rpm |
| Valoarea vibratiilor | 2.2 m/s2 |
Manual de utilizare : GF-1058-S001-G02 Motoburghiu pentru pamant RO-.pdf
GF-1058-S001-G02
Fisa tehnica
- Capacitate cilindrica
- 52 CC
- Lubrifiere
- Unsoare pentru mecanisme
- Turatia maxima burghiu
- 330 rpm
- Nivelul puterii sonore
- 114 dB
- Valoarea vibratiilor
- 2.2 m/s2
- Numar de unitati per bax
- 1 buc
- Turatie la relanti (rpm)
- 3400 rpm
- Sistem pornire
- Manuala
- Rezervor combustibil
- 1.2 L
- Diametru de taiere
- 100-300 mm
- Turatie
- 9500 rpm
- Greutata bruta
- 10 kg
- Putere KW/W
- 1.5 kW
- Putere CP
- 2 CP
- Combustibil
- Benzina fara plumb
- Greutate netă
- 9.2 kg
- Tip Produs
- Motoburghiu
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 46x39x33 cm
Referinte specifice





