[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
motocultor 7.5cp,212cc+rarita ajustabila+roti metalice
4.234,79 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-M125
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
239.91 Lei x 24 rate |
Motocultor 7.5CP, 212CC, rarita ajustabila, roti metalice, Detoolz DZ-M125 are dimensiuni reduse, este usor, multi-functional si foarte eficient in procesul de pregatire a solului pentru cultivare. Este echipat cu un motor in 4 timpi, monocilindru, OHV racit cu aer cu o capacitate cilindrica de 212CC, dezvoltand o putere de 7,5CP si aprindere TCI (Transistor Controlled Ignition). Produsul are o structura simpla, depanarea este usoara si are un consum mic de carburant; este produsul ideal pentru microagricultura.
Continut colet Motocultor 7.5CP, 212CC, rarita ajustabila, roti metalice, Detoolz DZ-M125:
•Echipament;
•Manual;
•24 lame cu disc;
•Roti 500-8;
•Rarita ajustabila;
•Roti metalice 3.5-6.
| Brand | Detoolz |
| Actionare sufe antrenare | Mecanica |
| Adancime de taiere | 340 mm |
| Capacitate cilindrica | 212 CC |
| Capacitatea cilindrica | 212 CC |
| Carcasa transmisie | Fonta |
| Combustibil | Benzina |
| Consum carburant | ≤395 g/KW.h (2.225 l/h) |
| Cutie de viteze | Da: 2 vit inainte; 1 vit inapoi |
| Dimensiune roti | 500-8 |
| Dimensiuni roti | 500-8 |
| Latime de lucru | 560-830 mm |
| Maneta de frana | da, standard |
| Nivel zgomot | 92dB |
| Putere CP | 7.5 CP |
| Rezervor combustibil | 4.0 L |
| Rezervor ulei | 0.6 L |
| Sistem pornire | La sfoara (manual) |
| Tip aprindere | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Tip motor | 4 timpi, monocilindru, OHV racit cu aer fortat |
| Tip produs | Motocultor |
| Tip transmisie | Pinioane conice in ulei |
| Turatie motor | 3600 rot/min |
| Turatie ralanti | 2000 rot/min |
| Ulei motor | SAE20W-40(-10 ℃ ~40℃) |
| Viteza mers inainte | 2 viteze inainte |
| Viteza mers inapoi | 1 viteza inapoi |
Manual de utilizare : Motocultor DZ-M125.pdf
DZ-M125
Fisa tehnica
- Cutie de viteze
- Da: 2 vit inainte; 1 vit inapoi
- Dimensiuni roti
- 500-8
- Capacitatea cilindrica
- 212 CC
- Viteza mers inapoi
- 1 viteza inapoi
- Viteza mers inainte
- 2 viteze inainte
- Ulei motor
- SAE20W-40(-10 ℃ ~40℃)
- Turatie ralanti
- 2000 rot/min
- Maneta de frana
- Da, standard
- Dimensiune roti
- 500-8
- Carcasa transmisie
- Fonta
- Actionare sufe antrenare
- Mecanica
- Tip transmisie
- Pinioane conice in ulei
- Rezervor ulei
- 0.6 l
- Consum carburant
- ≤395 g/KW.h (2.225 l/h)
- Tip aprindere
- TCI (Transistor Controlled Ignition)
- Turatie motor
- 3600 rot/min
- Sistem pornire
- La sfoara (manual)
- Rezervor combustibil
- 4.0 L
- Capacitate cilindrica
- 212 CC
- Adancime de taiere
- 340 mm
- Latime de lucru
- 560-830 mm
- Putere CP
- 7.5 CP
- Combustibil
- Benzina
- Nivel zgomot
- 92dB
- Tip Produs
- Motocultor
- brand
- Detoolz
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
8,25 lei
177,58 lei
18,61 lei

































