[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
4.111,60 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671228
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
233.08 Lei x 24 rate |
operator motor mo2 630 ac100-240v rs 004671228
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 3.5 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Operator motor |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004671228 |
| Descriere | MO2 630 AC100-240V RS |
| Cantitate. transport | 267 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 140 mm |
| logis_net_height | 160 mm |
| logis_net_depth | 116 mm |
| Logistic_logis_net_width | 140 mm |
| Logistic_logis_net_height | 160 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 116 mm |
| Utilizare cu | EB2, ED2 400-630 |
| Accesorii funcționale | Motor MO2 AC100-240V,resetat |
004671228
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Accesorii funcționale
- Motor MO2 AC100-240V,resetat
- Utilizare cu
- EB2, ED2 400-630
- Logistic_logis_net_depth
- 116 mm
- Logistic_logis_net_height
- 160 mm
- Logistic_logis_net_width
- 140 mm
- logis_net_depth
- 116 mm
- logis_net_height
- 160 mm
- logis_net_width
- 140 mm
- Cantitate. transport
- 267
- Descriere
- MO2 630 AC100-240V RS
- Cod ETI
- 004671228
- Weight
- 3.5 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Operator motor
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
85,14 lei

















