[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
operator motor nbs-mo 100-250af ac220/230v 3p 004673231
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 27.25 kg |
| Cantitate | 20 |
| Denumire clasă | Operator motor |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673231 |
| Descriere | NBS-MO 100-250AF AC220/230V 3P |
| Cantitate. transport | 400 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 100-250AF |
| Accesorii funcționale | Motor operator MO AC220/230V |
004673231
13 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673231
- Descriere
- NBS-MO 100-250AF AC220/230V 3P
- Cantitate. transport
- 400
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 100-250AF
- Accesorii funcționale
- Motor operator MO AC220/230V
- Weight
- 27.25 kg
- Denumire clasă
- Operator motor
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.596,38 lei
33,87 lei















