113,23 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
operator motor nbs-mo 1600af ac220/230v 3p 004673233
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 4.766 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Operator motor |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673233 |
| Descriere | NBS-MO 1600AF AC220/230V 3P |
| Cantitate. transport | 60 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 1600AF |
| Accesorii funcționale | Motor operator MO AC220/230V |
004673233
2 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673233
- Descriere
- NBS-MO 1600AF AC220/230V 3P
- Cantitate. transport
- 60
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 1600AF
- Accesorii funcționale
- Motor operator MO AC220/230V
- Weight
- 4.766 kg
- Denumire clasă
- Operator motor
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
66,40 lei
132,51 lei
26,00 lei
7,48 lei
7,02 lei
127,86 lei














