[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
40,16 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661446
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
PE pol CLBS-PE/40 004661446
| Cod ETI | 004661446 |
| Descriere | CLBS-PE/40 |
| Denumire clasă | PE pol |
| Funcție | Protective earth pole (16-40A) |
| Utilizare cu | CLBS 16-40 |
| Tarif vamal | 85444290 |
| logis_net_width | 15 mm |
| logis_net_height | 68 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 36 |
| Greutate | 7.2 kg |
| Cantitate. transport | 5040 |
| Logistic_Tarif vamal | 85444290 |
| Logistic_logis_net_width | 15 mm |
| Logistic_logis_net_height | 68 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661446
32 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 5040
- Utilizare cu
- CLBS 16-40
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 68 mm
- Logistic_logis_net_width
- 15 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 68 mm
- logis_net_width
- 15 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85444290
- Descriere
- CLBS-PE/40
- Cod ETI
- 004661446
- Weight
- 7.2 kg
- Tarif vamal
- 85444290
- Funcție
- Protective earth pole (16-40A)
- Denumire clasă
- PE pol
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 36
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.584,47 lei
13,07 lei













