146,45 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
PE pol CLBS-PE/80 004661447
| Cod ETI | 004661447 |
| Descriere | CLBS-PE/80 |
| Denumire clasă | PE pol |
| Funcție | Protective earth pole (63-80A) |
| Utilizare cu | CLBS 63-80 |
| Tarif vamal | 85444290 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 76 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 36 |
| Greutate | 7.2 kg |
| Cantitate. transport | 5040 |
| Logistic_Tarif vamal | 85444290 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 76 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661447
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 5040
- Utilizare cu
- CLBS 63-80
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 76 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 76 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85444290
- Descriere
- CLBS-PE/80
- Cod ETI
- 004661447
- Weight
- 7.2 kg
- Tarif vamal
- 85444290
- Funcție
- Protective earth pole (63-80A)
- Denumire clasă
- PE pol
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 36
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
130,96 lei
185,28 lei
49,60 lei

















