[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
plafoniera cleo 32w 1920lm 4000k, alb+auriu, erste
388,74 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0071591
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
107.41 Lei x 4 rate |
Descriere produs :
| Culoare | alb+auriu |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni (mm) | 420x70mm |
| Flux luminos (lm) | 1920lm |
| Material | metal+acrylic |
| Putere (W) | 32W |
| Temperatura de culoare (K) | 4000K( 3 moduri de iluminat) |
| Tip articol | plafonieră |
EL0071591
169 Produse
Fisa tehnica
- Height
- 420 mm
- Dimensiuni (mm)
- 420x70mm
- Putere (W)
- 32W
- Tip articol
- plafoniera
- Flux luminos (lm)
- 1920LM
- Dimabil
- nu
- Temperatura de culoare (K)
- 4000K( 3 moduri de iluminat)
- Width
- 70 mm
- Material
- metal+acrylic
- Culoare
- alb+auriu
Referinte specifice

