[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
plafoniera kira 3x6w 3000k 1080lm 590x70mm, erste
315,68 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0071578
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
89.10 Lei x 4 rate |
Descriere produs :
| Culoare | negru+auriu |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni (mm) | 590X60mm |
| Flux luminos (lm) | 1080lm |
| Material | metal+acrylic+aluminiu |
| Putere (W) | 18W |
| Temperatura de culoare (K) | 3000K |
| Tip articol | plafonieră |
EL0071578
147 Produse
Fisa tehnica
- Height
- 59060 mm
- Dimensiuni (mm)
- 590X60mm
- Putere (W)
- 18W
- Tip articol
- plafoniera
- Flux luminos (lm)
- 1080lm
- Dimabil
- nu
- Temperatura de culoare (K)
- 3000K
- Width
- mm
- Material
- metal+acrylic+aluminiu
- Culoare
- negru+auriu
Referinte specifice

