[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
plafoniera yumo 36w 198lm 4000k 420mm, alb, erste
258,03 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0071589
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
74.66 Lei x 4 rate |
Descriere produs :
| Culoare | alb |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni (mm) | 420x70mm |
| Flux luminos (lm) | 198lm |
| Material | metal+acrylic |
| Putere (W) | 36W |
| Temperatura de culoare (K) | 4000K |
| Tip articol | plafonieră |
EL0071589
Fisa tehnica
- Height
- 420 mm
- Dimensiuni (mm)
- 420x70mm
- Putere (W)
- 36W
- Tip articol
- plafoniera
- Flux luminos (lm)
- 198lm
- Dimabil
- nu
- Temperatura de culoare (K)
- 4000K
- Width
- 70 mm
- Material
- metal+acrylic
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
25,86 lei
32,25 lei
36,36 lei














