[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
91,38 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661445
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Pol neutru CLBS-N/125 004661445
| Cod ETI | 004661445 |
| Descriere | CLBS-N/125 |
| Denumire clasă | Pol neutru |
| Funcție | Solid neutral pole (100-125A) |
| Utilizare cu | CLBS 100-125 |
| Tarif vamal | 85444290 |
| logis_net_width | 26 mm |
| logis_net_height | 125 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 16 |
| Greutate | 3.2 kg |
| Cantitate. transport | 2560 |
| Logistic_Tarif vamal | 85444290 |
| Logistic_logis_net_width | 26 mm |
| Logistic_logis_net_height | 125 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661445
14 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 2560
- Utilizare cu
- CLBS 100-125
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 125 mm
- Logistic_logis_net_width
- 26 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 125 mm
- logis_net_width
- 26 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85444290
- Descriere
- CLBS-N/125
- Cod ETI
- 004661445
- Weight
- 3.2 kg
- Tarif vamal
- 85444290
- Funcție
- Solid neutral pole (100-125A)
- Denumire clasă
- Pol neutru
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 16
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
456,34 lei
149,54 lei
289,03 lei
413,52 lei















