[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa apa murdara cu plutitor, 750w, 14400l/h, 7.5m
314,87 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-PS1003-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
88.90 Lei x 4 rate |
Pompa submersibila pentru apa murdara MF-PS1003-S001-G01 este un produs destinat pomparii si transportului apei murdare (impuritati sub 25mm) si a lichidelor neagresive chimic, dar si apei curate, la temperaturi 0°C÷40°C.
Aceasta pompa submersibila poate fi folosita pentru ridicarea si distribuirea apei curate/murdare in instalatii fixe sau temporare pentru:
• sisteme mici de irigatii;
• golire sau umplere piscine;
• instalatii de tratare a apei;
• ape noroioase, pluviale sau reziduale;
• scoaterea apei din beci sau puturi;
• golirea puturilor de decantare;
• caminele de canalizare sub presiune.
| Brand | Micul Fermier |
| Adancime aspiratie | 7m |
| Capacitate condensator | 10uF |
| Clasa de izolatie | I |
| Clasa protectie | IP68 |
| Debit | 14400l/h |
| Dimensiune | 220x155x335mm |
| Frecventa (Hz) | 50Hz |
| Greutata bruta | 4.9 kg |
| Greutate | 4.6 kg |
| Inaltime de pompare | 7.5m |
| Lungime cablu alimentare (m) | 10m |
| Material | Plastic |
| Nivel minim al apei pentru operare | 350 mm |
| Numar bucati/bax | 4 |
| Putere KW/W | 750W |
| Tensiune | 230V |
| Turatie | 2680 RPM |
Manual de utilizare : MF-PS1003-S001-G01 Pompa de apa murdara cu plutitor Micul Fermier_ 0.75KW_ debit maxim 14400lh_ inaltime pompare 7.5m.pdf
MF-PS1003-S001-G01
Fisa tehnica
- Adancime aspiratie
- 7m
- Capacitate condensator
- 10uF
- Turatie
- 2680 RPM
- Nivel minim al apei pentru operare
- 350 mm
- Greutata bruta
- 4.9 kg
- Putere KW/W
- 750W
- Lungime cablu alimentare (m)
- 10m
- Inaltime de pompare
- 7.5m
- Numar bucati/bax
- 4
- Weight
- 4.6 kg
- Clasa de izolație
- I
- Frecventa (Hz)
- 50Hz
- Material
- plastic
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 230V
- dimensiune
- 220x155x335mm
- debit
- 14400l/h
- clasa protectie
- IP68
Referinte specifice












