[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa de stropit cu acumulator, micul fermier 16l
273,16 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-PA1006-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
78.45 Lei x 4 rate |
Pompa de stropit cu acumulator, Micul Fermier 16L, MF-PA1006-S001-G01 este potrivita pentru pulverizarea de solutii apoase care contin:
• pesticide (erbicide, fungicide, insecticide, acaricide) pentru combaterea buruienilor, bolilor si daunatorilor.
• ingrasaminte lichide (biostimulatoare, fertilizante,aport de calciu, fier, zinc, potasiu) pentru ingrijirea plantelor, florilor, arbustilor.
• detergenti pentru curatarea usoara a unor suprafete sau geamurilor.
• apa de ploaie pentru udari.
• substante pentru dezinsectie si dezinfectie.
Necesare in gospodarii, gradini de legume, livezi de pomi fructiferi, vii, suprafete agricole, grajdurile de pasari sau animale.
Nu este permisa utilizarea pompei pentru pulverizarea de:
• substante chimice agresive din clase industriale;
• substante explozive;
• solventi, substante caustice cu autoincalzire;
• substante corozive;
• agenti de pulverizare care nu sunt aprobați la comercializare.
• lucrari profesionale in spatii publice, parcuri, stadioane sau silvicultura.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate Acumulator | 8Ah |
| Debit lichid pulverizat | 2.9L/min |
| Dimensiune | 37.5x20x48.5 cm |
| Greutata bruta | 5.2kg |
| Greutate neta | 4.7kg |
| Lungime furtun | 1.2 m |
| Lungime lance | 77 cm |
| Lungime tija telescopica | 45-77 cm |
| Material | PE+PP |
| Presiune maxima (bar) | 5.5 bar |
| Timp de utilizare continua la o incarcare | 3 h |
| Tip produs | Pompa de stropit cu acumulator |
| Volum recipient solutie | 16L |
Manual de utilizare : MF-PA1006-S001-G01 RO_.pdf
MF-PA1006-S001-G01
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 5.2kg
- Debit lichid pulverizat
- 2.9L/min
- Lungime furtun
- 1.2 m
- Lungime lance
- 77 cm
- Timp de utilizare continua la o incarcare
- 3 h
- Volum recipient solutie
- 16L
- Capacitate acumulator
- 8Ah
- Lungime tija telescopica
- 45-77 cm
- Material
- PE+PP
- Greutate netă
- 4.7kg
- Tip Produs
- Pompa de stropit cu acumulator
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 37.5x20x48.5 cm
Referinte specifice


















