[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa stropit cu acumulator 12l herly (albastra)
292,53 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-1517
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
83.31 Lei x 4 rate |
Pompa de stropit cu acumulator 12L HERLY (ALBASTRA) este un produs eficient si usor de utilizat pentru lucrari de pulverizare a apei sau diverse substante chimice diluate in apa, cum ar fi:
• pesticide (erbicide, fungicide, insecticide, acaricide;
• ingrasaminte lichide pentru plante, flori, arbusti(biostimulatoare, fertilizante, aport de calciu, fier, zinc, potasiu) conservanti de gradina, etc.
• apa curata pentru curatarea usoara a suprafetelor si a geamurilor;
• apa de ploaie pentru stropirea plantelor in gospodarii;
• ceara auto sau substante similare.
Pompa de stropit cu acumulator 12L HERLY (ALBASTRA) are urmatoarele caracteristici:
• Design ergonomic pentru o manipulare usoara si un plus de confort;
• Harnasament tip rucsac ergonomic pentru o utilizare comoda, cu efort minim si fara suprasolicitarea coloanei vertebrare. Curelele sunt reglabile si se elibereaza rapid din zonele de prindere;
• Zona de contact cu spatele utilizatorului beneficiaza de o protectie speciala moale, cu o forma adaptata si cu un profil perforat ce permite o ventilare foarte buna;
• Pompa de stropit functioneaza fara efort folosind un acumulator electric;
• Pompa are un regulator de presiune usor de utilizat si sigur;
• Pompa ofera presiune ridicata, debit mare, efect nebulizator ridicat cu grad mare de acoperire;
• Principalele parti ale pompei sunt fabricate din plastic si cauciuc, caracteristica care o face usoara si garanteaza un efect anticoroziv;
• Indicatorul LED ofera informatii precise privind starea bateriei:
► lumina verde indica o putere normala;
► lumina rosie indica suprasarcina;
► lumina galbena indica o putere redusa.
Posibilitatea de a intrerupe rapid functionarea pompei;
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa.
Continut colet pompa de stropit cu acumulator 12L HERLY(ALBASTRA) GF-1517:
• Pompa de stropit cu acumulator;
• Manual instructiuni utilizare
• Set duze de pulverizare in functie de configuratia de fabricatie;
• Set complet garnituri de etansare;
• Alimentator incarcare baterie;
• Lance pulverizare;
• Furtun, Filtru apa;
• Bretele reglabile;
• Cutie de transport.
| Brand | Herly |
| Clasa de protectie | F |
| Debit lichid pulverizat | 3,1 l/min |
| Dimensiune | 35,5x21x44 |
| Estimare plinuri la o incarcare | 20-35 |
| Greutate bruta/bax | 5,2 kg |
| Greutate neta/buc | 4,6 kg |
| Lungime furtun | 125 cm |
| Lungime lance | 60 cm |
| Material rezervor | Polipropilena |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Presiune de lucru | 2,3MPA |
| Presiune zgomot | 80dB(A) |
| Putere acumulator | 8 Ah |
| Tensiune | 220 V |
| Tensiune acumulator | 12 V |
| Timp de utilizare continua la o incarcare | 4 H |
| Tip produs | Pompa de stropit cu acumulator |
| Volum recipient solutie | 12 litri |
Manual de utilizare : GF-0639_ GF-1517_ GF-1227 Pompa de stropit RO.pdf
GF-1517
Fisa tehnica
- Greutate bruta/bax
- 5,2 kg
- Volum recipient solutie
- 12 litri
- Timp de utilizare continua la o incarcare
- 4 H
- Tensiune acumulator
- 12 V
- Putere acumulator
- 8 Ah
- Presiune zgomot
- 80dB(A)
- Material rezervor
- Polipropilena
- Lungime lance
- 60 cm
- Lungime furtun
- 125 cm
- Greutate neta/buc
- 4,6 kg
- Estimare plinuri la o incarcare
- 20-35
- Debit lichid pulverizat
- 3,1 l/min
- Numar bucati/set
- 1
- Numar bucati/bax
- 1
- Tip Produs
- Pompa de stropit cu acumulator
- brand
- Herly
- clasa de protectie
- F
- tensiune
- 220 V
- dimensiune
- 35,5x21x44
- Presiune de lucru
- 2,3MPA
Referinte specifice










