[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa submersibila pentru apa curata micul fermier, 1.5kw, debit 5400l/h, inaltime maxima pompare 150m, 19 turbine
1.201,15 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-PS1012-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
310.94 Lei x 4 rate |
Pompa submersibila pentru apa curata Micul Fermier MF-PS1012-G01 este destinata extragerii de apa din fantani, puturi si alte rezervoare de apa, pentru functionarea echipamentelor si sistemelor de irigare, precum si pentru pomparea apei de ploaie, a apei de la robinet si a apei care contine clor,sunt, de asemenea, destinate alimentarii cu apa menajera in gradinile si gradinile private.
Pompa de apa submersibila MF-PS1012-G01 trebuie utilizata numai pentru pomparea apei.
Pompa este complet submersibila (incapsulare etansa la apa) si este submersibila in apa pana la adancimea maxima specificata in tabelul de mai jos. Pompa de apa submersibila este recomandata pentru transportul apei pe distante mari, pentru irigare, stropire dar si la nivel industrial, in cazul cladirilor inalte, a fabricilor si minelor, avand urmatoarele avantaje:|
• Consumul de energie electrica al pompei este direct proportional cu inaltimea de ridicare.
• Capacitate mare de ridicare si eficienta ridicata
• Submersibila, functioneaza si in regim hidrofor cu dotarile suplimentare aferente, neincluse
| Brand | Micul Fermier |
| Adancime de submersie | 70m |
| Clasa de etanseitate | IP68 |
| Debit maxim | 5400l/h |
| Destinatie utilizare | Apa curata |
| Diametru pompa | 98mm |
| Diametru racord | 1 1/2 |
| Dimensiune | 103*1184mm |
| Dimensiune maxima corp strain | 0.2mm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 19.7kg |
| Greutate | 18.6kg |
| Inaltime de refulare | 150m |
| Lungime cablu alimentare (m) | 15 m |
| Materialul corpului | Otel inoxidabil |
| Putere KW/W | 1.5kW |
| Temperatura maxima a lichidului | 40℃ |
| Tensiune | 230V |
| Turatie | 2850 RPM |
Manual de utilizare : MF-PS1012-G01 Pompa submersibila pentru apa curata Micul Fermier_ 1.5KW_ debit 5400lh_ inaltime maxima pompare 150m_ 19 turbine.pdf
MF-PS1012-G01
Fisa tehnica
- Clasa de etanseitate
- IP68
- Adancime de submersie
- 70m
- Materialul corpului
- Otel inoxidabil
- Destinatie utilizare
- Apa curata
- Turatie
- 2850 RPM
- Temperatura maxima a lichidului
- 40℃
- Dimensiune maxima corp strain
- 0.2mm
- Diametru racord
- 1 1/2
- Greutata bruta
- 19.7kg
- Putere KW/W
- 1.5kW
- Lungime cablu alimentare (m)
- 15 m
- Debit maxim
- 5400l/h
- Weight
- 18.6kg
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 230V
- dimensiune
- 103*1184mm
- diametru pompa
- 98mm
- Inaltime de refulare
- 150m
Referinte specifice




