[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
prelungitor telescopic mini drujba micul fermier 2m
223,55 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-DA3001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
66.02 Lei x 4 rate |
Prelungitor telescopic mini drujba Micul Fermier 2m
| Brand | Micul Fermier |
| Accesoriu pentru | MF-DA1001-G01 |
| Diametru | Diametru - 37mm; Grosime - 1mm |
| Dimensiuni | 13x8x123.5cm |
| Greutate bruta | 2 kg |
| Greutate neta | 1.52 kg |
| Lungimea totala | Min - 1.2m; Max - 2m |
| Material | Plastic, Aluminiu |
Manual de utilizare : MF-DA3001-G01 Prelungitor telescopic mini drujba MF 2m G01.pdf
MF-DA3001-G01
Fisa tehnica
- Accesoriu pentru
- MF-DA1001-G01
- Lungimea totala
- Min - 1.2m; Max - 2m
- Diametru
- Diametru - 37mm; Grosime - 1mm
- Material
- Plastic, Aluminiu
- Greutate netă
- 1.52 kg
- Dimensiuni
- 13x8x123.5cm
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 2 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
36,31 lei
38,04 lei



























