69,53 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
protectie mp-e 001101052
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 12.185 kg |
| Cantitate | 500 |
| Denumire clasă | Protecție |
| Tarif vamal | 85369001 |
| Cod ETI | 001101052 |
| Descriere | MP-E |
| Greutatea produsului | 0.003 kg |
| Cantitate. transport | 6000000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.003 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369001 |
| Utilizare cu | Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E |
| Accesorii funcționale | Capac modular MP-E |
001101052
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001101052
- Descriere
- MP-E
- Greutatea produsului
- 0.003 kg
- Cantitate. transport
- 6000000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.003 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369001
- Utilizare cu
- Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E
- Accesorii funcționale
- Capac modular MP-E
- Weight
- 12.185 kg
- Denumire clasă
- Protecție
- Tarif vamal
- 85369001
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 500
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
49,60 lei
413,52 lei
2.522,10 lei
92,94 lei















