[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
protectie mp-ech 001101053
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 12.185 kg |
| Cantitate | 500 |
| Denumire clasă | Protecție |
| Tarif vamal | 85369001 |
| Cod ETI | 001101053 |
| Descriere | MP-ECH |
| Greutatea produsului | 0.026 kg |
| Cantitate. transport | 6000000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.026 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369001 |
| Utilizare cu | Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-ECH |
| Accesorii funcționale | Capac modular MP-ECH |
001101053
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001101053
- Descriere
- MP-ECH
- Greutatea produsului
- 0.026 kg
- Cantitate. transport
- 6000000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.026 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369001
- Utilizare cu
- Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-ECH
- Accesorii funcționale
- Capac modular MP-ECH
- Weight
- 12.185 kg
- Denumire clasă
- Protecție
- Tarif vamal
- 85369001
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 500
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
5.891,61 lei
225,23 lei
41,73 lei
211,40 lei











