[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
492,06 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002440583
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
133.29 Lei x 4 rate |
Protecție supratensiuni ETITEC EM T12 PV 1500/5 Y RC 002440583
| Cod ETI | 002440583 |
| Descriere | ETITEC EM T12 PV 1500/5 Y RC |
| Denumire clasă | Protecție supratensiuni |
| Tip curent | DC |
| Utilizare (IEC/VDE) | I, II / B, C |
| Funcție | SPD |
| Tip | T1, T2 |
| Număr de poli | 2 |
| Mărime | 3 modules |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Grup Catalog | ETITEC EM PV |
| Numarul de module | 3 |
| Parte superioara - Nivel de protectie a tensiunii (kV) | 5 |
| Curent de scurgere | DA |
| Tehnologie aplicata | MOV |
| Adancime incorporata (mm) | 86 |
| I imp(10/350) Curent de Impuls [kA] | 5 |
| Imax(8/20) [kA] | 30 |
| Semnalare la distanță | TRUE |
| In (8/20) | 60 |
| Iimp - Curent total de impuls (10/350) (kA) | 5 |
| Instalare | Protecție PV |
| Tarif vamal | 85363090 |
| logis_net_width | 54 mm |
| logis_net_height | 110 mm |
| Cantitate | 5 |
| Greutate | 0.301 kg |
| Cantitate. transport | 900 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363090 |
| Logistic_logis_net_width | 54 mm |
| Logistic_logis_net_height | 110 mm |
002440583
Fisa tehnica
- Curent de scurgere
- DA
- logis_net_height
- 110 mm
- Logistic_logis_net_width
- 54 mm
- Logistic_logis_net_height
- 110 mm
- Tip curent
- DC
- Grup Catalog
- ETITEC EM PV
- In (8/20)
- 60
- Imax(8/20) [kA]
- 30
- Parte superioara - Nivel de protectie a tensiunii (kV)
- 5
- logis_net_width
- 54 mm
- Tehnologie aplicata
- MOV
- Semnalare la distanță
- TRUE
- Numarul de module
- 3
- Adancime incorporata (mm)
- 86
- I imp(10/350) Curent de Impuls [kA]
- 5
- Utilizare (IEC/VDE)
- I, II / B, C
- Iimp - Curent total de impuls (10/350) (kA)
- 5
- Logistic_Tarif vamal
- 85363090
- Cantitate. transport
- 900
- Descriere
- ETITEC EM T12 PV 1500/5 Y RC
- Cod ETI
- 002440583
- Weight
- 0.301 kg
- Tarif vamal
- 85363090
- Funcție
- SPD
- Denumire clasă
- Protecție supratensiuni
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 5
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- numar de poli
- 2
- tip
- T1, T2
- marime
- 3 modules
- instalare
- Protecție PV
- grad de protectie ip
- IP20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
113,23 lei


















