[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Punte de legatură ESC-PTC/4/02 003903020
| Cod ETI | 003903020 |
| Descriere | ESC-PTC/4/02 |
| Denumire clasă | Punte de legatură |
| Accesorii funcționale | Conexiune - punte |
| Utilizare cu | 2 Poli pentru (ESC-CBC.4, ESC2-DBC.4) |
| Culoare | Grei |
| Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.03 kg |
| Cantitate. transport | 500000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903020
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903020
- Descriere
- ESC-PTC/4/02
- Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Cantitate. transport
- 500000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- 2 Poli pentru (ESC-CBC.4, ESC2-DBC.4)
- Accesorii funcționale
- Conexiune - punte
- Weight
- 0.03 kg
- Denumire clasă
- Punte de legatură
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Grei
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.350,81 lei
130,96 lei
177,42 lei
















