[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
razatoare de legume si fructe fara samburi micul fermier, 1.1kw, capacitate de productie 1200kg/h, volum 35l
1.119,59 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-ZD1002-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
290.50 Lei x 4 rate |
Razatoare de legume si fructe fara samburi Micul Fermier, 1.1KW, capacitate de productie 1200Kg/h, volum 35L
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate | 1200 kg/h |
| Capacitate cuva | 35 L |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Diametru cuva alimentare | 194 mm |
| Dimensiuni | 480x410x950mm |
| Domeniu de utilizare | Legume si fructe fara samburi |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate bruta | 22 kg |
| Greutate neta | 20 kg |
| Lungime cablu | 2 m |
| Material | Metal |
| Nivel zgomot | < 60db(A) |
| Putere KW/W | 1.1 kW |
| Tensiune | 230V |
| Turatie motor (rpm) | 1400 RPM |
Manual de utilizare : MF-ZD1002-S001-G01 Razatoare de legume si fructe fara samburi Micul Fermier_ 1.1KW_ capacitate de productie 1200Kgh_ volum 35L.pdf
Manual de utilizare : MF-ZD1002-S001-G01 Razatoare de legume si fructe fara samburi Micul Fermier_ 1.1KW_ capacitate de productie 1200Kgh_ volum 35L.pdf
MF-ZD1002-S001-G01
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 1.1 KW
- Turatie motor (rpm)
- 1400 RPM
- Capacitate cuva
- 35 L
- Diametru cuva alimentare
- 194 mm
- Nivel zgomot
- < 60db(A)
- Material
- metal
- Greutate netă
- 20 kg
- Dimensiuni
- 480x410x950mm
- Lungime cablu
- 2 m
- Capacitate
- 1200 kg/h
- brand
- Micul Fermier
- clasa de protectie
- IP44
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 230V
- greutate bruta
- 22 kg
- domeniu de utilizare
- Legume si fructe fara samburi
Referinte specifice



