[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Releu de control curent RCCE-4 004641723
| Cod ETI | 004641723 |
| Descriere | RCCE-4 |
| Denumire clasă | Releu de control curent |
| Accesorii funcționale | limitator descărcare |
| Utilizare cu | contactor auxiliar și miniatură CEC |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 20 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 10 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.011 kg |
| Cantitate. transport | 86300 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 20 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 10 mm |
004641723
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Accesorii funcționale
- limitator descărcare
- Utilizare cu
- contactor auxiliar și miniatură CEC
- Logistic_logis_net_depth
- 10 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 20 mm
- logis_net_depth
- 10 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_width
- 20 mm
- Cantitate. transport
- 86300
- Descriere
- RCCE-4
- Cod ETI
- 004641723
- Weight
- 0.011 kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Denumire clasă
- Releu de control curent
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.514,52 lei
240,60 lei
75,77 lei













