398,51 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
305,80 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002470051
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
86.63 Lei x 4 rate |
Releu de timp-digital SHT-1/UNI 002470051
| Cod ETI | 002470051 |
| Descriere | SHT-1/UNI |
| Denumire clasă | Releu de timp-digital |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 4000 |
| Funcție | Releu de timp |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Tipul voltajului | AC/DC |
| Număr contacte CO | 1 |
| Tensiunea de alimentare (V) | 12 - 240 |
| Numarul de contacte | 1 |
| Interval de timp | daily, weekly, calendar |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 36 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 65 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.13 kg |
| Cantitate. transport | 2166 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 36 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 65 mm |
002470051
13 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002470051
- Interval de timp
- daily, weekly, calendar
- Logistic_logis_net_depth
- 65 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 36 mm
- logis_net_depth
- 65 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 36 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 2166
- Descriere
- SHT-1/UNI
- Weight
- 0.13 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Tipul voltajului
- AC/DC
- Numarul de contacte
- 1
- Tensiunea de alimentare (V)
- 12 - 240
- Funcție
- Releu de timp
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 4000
- Număr contacte CO
- 1
- Denumire clasă
- Releu de timp-digital
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
127,86 lei
129,41 lei
123,21 lei
49,60 lei

















