    PSUP-SO-12V180W-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 65 bucati disponibile
    Credit module tbi bank 3.4.2
    42.30 Lei x 4 rate
    Tensiune intrare: 110V/220V cu comutator
    Tensiune ieșire: 12V
    Curent ieșire: 15A
    Putere ieșire: 180W
    Dimensiuni: 198*97*42mm