    PSUP-SOBUP-13.8V60W-WL
    Stoc epuizat
    Cantitate
    Nu este in stoc
    Credit module tbi bank 3.4.2
    56.40 Lei x 4 rate
    Sursa in comutatie AC-DC cu backup 60W 13.8V 4.34A WELL