Sursă în comutaţie 48V 12,5A Conex.electr:bandă cu cleme PSP-600-48
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
3
PSP-600-48
Se expediaza in aceasi ziSursă în comutaţie 48V 12,5A Conex.electr:bandă cu cleme
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
235.80 Lei x 4 rate |
Surse de alimentare în comutaţie, cu funcţie de funcţionare paralelă
| Producător | MEAN WELL |
| Tip alimentator | comutare |
| Execuţie sursă alimentare | modulară |
| Montare | pt. încastrare |
| Protecţie | suprasarcină, supraîncălzire, depăşire tensiune de alimentare, scurtcircuit |
| Funcţii suplimentare | PFC, răcire forţată - ventilator, posibilitate alimentare DC |
| Conexiune electrică | bandă cu cleme |
| Număr ieşiri | 1 |
| Frecvenţă tensiune alimentare | 47...63 Hz |
PSP-600-48
1 Obiect
Fisa tehnica
- Curent de Iesire
- 12.5A
- Putere
- 600W
- Tensiune alimentare
- 90...264V AC
- Producător
- MEAN WELL
- Masă
- 1.9kg
- Temperatura de lucru
- -20...60°C
- Tip alimentator
- pulsatoriu
- Număr ieşiri
- 1
- Dimensiuni exterioare
- 170x120x93mm
- Eficienţă
- 87%
- Caracteristici alimentatoare/convertizoare
- parametri nominali obţinuţi la o sarcină completă
- Subtip alimentare
- modulară
- Conexiune electrică
- bandă cu cleme
- Montare
- pt. încastrare
- Protecţie
- acumulare de tensiune
- Serie
- PSP-600
- Subtip carcasă
- 910A