2.630,75 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.838,97 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656684
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
470.72 Lei x 4 rate |
Alimentare electrică PS-480-24 004656684
| Cod ETI | 004656684 |
| Descriere | PS-480-24 |
| Denumire clasă | Alimentare electrică |
| Montare | Șină tip DIN |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| rated_supply_voltage_ac | 100 - 240 |
| rated_supply_voltage_dc | 140 - 340 |
| Tensiunea de ieșire | 24 V |
| Curent de iesire (A) | 20 |
| Frecvență nominală (Hz) | 47 - 63 |
| Tarif vamal | 85044060 |
| logis_net_width | 86 mm |
| logis_net_height | 125 mm |
| logis_net_depth | 138 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 1.65 kg |
| Cantitate. transport | 674 |
| Logistic_Tarif vamal | 85044060 |
| Logistic_logis_net_width | 86 mm |
| Logistic_logis_net_height | 125 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 138 mm |
004656684
3 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 674
- Curent de iesire (A)
- 20
- rated_supply_voltage_dc
- 140 - 340
- rated_supply_voltage_ac
- 100 - 240
- Logistic_logis_net_depth
- 138 mm
- Logistic_logis_net_height
- 125 mm
- Logistic_logis_net_width
- 86 mm
- logis_net_depth
- 138 mm
- logis_net_height
- 125 mm
- logis_net_width
- 86 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85044060
- Descriere
- PS-480-24
- Cod ETI
- 004656684
- Weight
- 1.65 kg
- Tarif vamal
- 85044060
- Denumire clasă
- Alimentare electrică
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 47 - 63
- Cantitate
- 1
- Tensiunea de ieșire
- 24 V
- Montare
- Șină tip DIN
- grad de protectie ip
- IP20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
26,00 lei
49,60 lei
20,38 lei
57,04 lei














