48,02 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
2.630,75 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656834
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
158.25 Lei x 24 rate |
filtru de soc hfl 14/50 al 004656834
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
| tip | cablu de aluminiu |
| Curent nominal (A) | 72,2 |
| Cantitate | 1 |
| Izolatie termica | F (155°C) |
| Denumire clasă | Filtru de șoc |
| Tarif vamal | 85049013 |
| Cod ETI | 004656834 |
| Descriere | HFL 14/50 Al |
| Tensiunea nominală(V) | 400 |
| Cantitate. transport | 18 |
| Logistic_Tarif vamal | 85049013 |
| logis_net_width | 360 mm |
| logis_net_height | 320 mm |
| logis_net_depth | 160 mm |
| Logistic_logis_net_width | 360 mm |
| Logistic_logis_net_height | 320 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 160 mm |
| Putere reactivă (kVar) | 50 |
| Factor de filtrare | 0,14 |
| Inductanta (µH) | 1660 |
| Protectie termica (°C) NC contact | 90 |
004656834
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 18
- Protectie termica (°C) NC contact
- 90
- Inductanta (µH)
- 1660
- Factor de filtrare
- 0,14
- Putere reactivă (kVar)
- 50
- Logistic_logis_net_depth
- 160 mm
- Logistic_logis_net_height
- 320 mm
- Logistic_logis_net_width
- 360 mm
- logis_net_depth
- 160 mm
- logis_net_height
- 320 mm
- logis_net_width
- 360 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85049013
- Tensiunea nominală(V)
- 400 V
- Descriere
- HFL 14/50 Al
- Cod ETI
- 004656834
- Izolatie termica
- F (155°C)
- Weight
- 45 kg
- Tarif vamal
- 85049013
- Denumire clasă
- Filtru de șoc
- Curent nominal (A)
- 722 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- cablu de aluminiu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
66,40 lei
678,10 lei
3.142,72 lei
117,91 lei
28,80 lei
119,48 lei















