Alimentator: pulsatoriu modulară 156W 24VDC Uieş:21,6÷28,8VDC LRS-150-24
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in aceeasi zi
Se expediaza in aceeasi zi
LRS-150-24
Stoc Dioda. Se expediaza in 4-5 ore lucratoareAlimentator: pulsatoriu; modulară; 156W; 24VDC; Uieş:21,6÷28,8VDC
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
44.67 Lei x 4 rate |
Alimentator: pulsatoriu; modulară; 156W; 24VDC; Uieş:21,6÷28,8VDC
LRS-150-24
1 Obiect
Fisa tehnica
- Curent de Iesire
- 6.5A
- Putere
- 156W
- Tensiune alimentare
- Schuko French
- Producător
- MEAN WELL
- Masă
- 480g
- Temperatura de lucru
- -30...70°C
- Tip alimentator
- pulsatoriu
- Număr ieşiri
- 1
- Dimensiuni exterioare
- 159x97x30mm
- Eficienţă
- 89%
- Subtip alimentare
- modulară
- Conexiune electrică
- bandă cu cleme
- Montare
- pt. încastrare
- Serie
- LRS-150
- Subtip carcasă
- 241A