11,53 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Termometru impermeabil tip panou -50 - 300C MOD-TEMP104D
129,58 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in aceeasi zi
Se expediaza in aceeasi zi
MOD-TEMP104D
Stoc Dioda. Se expediaza in 4-5 ore lucratoareTermometru impermeabil tip panou -50 - 300C
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
42.48 Lei x 4 rate |
Aparate de măsură a temperaturii rezistente la apă, de panou
| Tip instrument de măsură | aparat de măsură de panou |
| Greutate cu baterie | 45 g |
| Sursă de alimentare | 1 baterie 1,5V LR03 (AAA) |
| Lungime sondă | 60 mm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Prelevare mostre | 1x/s |
| Tip ecran | LCD 3,5 digiţi 19mm |
| Dimensiuni exterioare (Î x L x A) | 35 x 67 x 20 mm |
MOD-TEMP104D
4 Produse
Fisa tehnica
- Montare
- pe panou
Referinte specifice
Nou
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
7,33 lei
8 alte produse in aceeasi categorie:
658,13 lei






















