183,62 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.498,15 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122039
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
385.34 Lei x 4 rate |
Bandă de siguranță L2-2/1500V/3A/HA/PV 004122039
| Cod ETI | 004122039 |
| Descriere | L2-2/1500V/3A/HA/PV |
| Denumire clasă | Bandă de siguranță |
| Curent nominal (A) | 250 |
| Mărime | 2XL |
| Tensiune nominală AC (V) | 1500 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1500 |
| Grup de produse | suporți în linie pentru siguranțe-JT |
| Conectare | M12 |
| Tarif vamal | 85353010 |
| logis_net_width | 100 mm |
| logis_net_height | 655 mm |
| logis_net_depth | 154 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 3.38 kg |
| Cantitate. transport | 115 |
| Logistic_Tarif vamal | 85353010 |
| Logistic_logis_net_width | 100 mm |
| Logistic_logis_net_height | 655 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 154 mm |
004122039
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85353010
- Grup de produse
- suporți în linie pentru siguranțe-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 1500
- Conectare
- M12
- Tensiune nominală AC (V)
- 1500 V
- Logistic_logis_net_depth
- 154 mm
- Logistic_logis_net_height
- 655 mm
- Logistic_logis_net_width
- 100 mm
- logis_net_depth
- 154 mm
- logis_net_height
- 655 mm
- logis_net_width
- 100 mm
- Cantitate. transport
- 115
- Descriere
- L2-2/1500V/3A/HA/PV
- Cod ETI
- 004122039
- Weight
- 3.38 kg
- Tarif vamal
- 85353010
- Denumire clasă
- Bandă de siguranță
- Curent nominal (A)
- 250 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- marime
- 2XL
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
178,97 lei
240,60 lei
51,17 lei
450,39 lei
82,01 lei













