[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
178,97 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921114
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
54.86 Lei x 4 rate |
bara izolata izs16/3f/54 (1m) 002921114
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 14 kg |
| tip | Tip pin |
| Curent nominal (A) | 100 |
| Cantitate | 20 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921114 |
| Descriere | IZS16/3F/54 (1m) |
| Tensiunea nominală(V) | 500 V AC |
| Secțiune transversală nominală | 16 |
| Cantitate. transport | 1140 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10 |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Lungimea in module | 54 |
| Număr de faze | 3 |
002921114
13 Produse
Fisa tehnica
- Descriere
- IZS16/3F/54 (1m)
- Număr de faze
- 3
- Lungimea in module
- 54
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Utilizare cu
- ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 1140
- Secțiune transversală nominală
- 16
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Cod ETI
- 002921114
- Weight
- 14 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 100 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
- tip
- Tip pin
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
323,06 lei
2.617,35 lei
493,55 lei
515,87 lei














