[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
66,40 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921022
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
bara izolata iz12/3f/18 002921022
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 22.3 kg |
| tip | Tip furcă |
| Curent nominal (A) | 80 |
| Cantitate | 120 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921022 |
| Descriere | IZ12/3F/18 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 V AC |
| Secțiune transversală nominală | 12 |
| Greutatea produsului | 0.18 kg |
| Cantitate. transport | 4320 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.18 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10 |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Lungimea in module | 18 |
| Număr de faze | 3 |
002921022
1 Obiect
Fisa tehnica
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Număr de faze
- 3
- Lungimea in module
- 18
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Utilizare cu
- ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.18 kg
- Cantitate. transport
- 4320
- Greutatea produsului
- 0.18 kg
- Secțiune transversală nominală
- 12
- Descriere
- IZ12/3F/18
- Cod ETI
- 002921022
- Weight
- 22.3 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 80 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 120
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
46,45 lei
141,80 lei
285,98 lei

















