[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
inel de montare vd01 2a 002241001
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.21 kg |
| Cantitate | 500 |
| Denumire clasă | Inel de montare |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002241001 |
| Descriere | VD01 2A |
| Greutatea produsului | 0.004 kg |
| Cantitate. transport | 180000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.004 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 12 mm |
| logis_net_height | 12 mm |
| logis_net_depth | 11 mm |
| Logistic_logis_net_width | 12 mm |
| Logistic_logis_net_height | 12 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 11 mm |
| Utilizare cu | V D01 pentru socluri E14 |
| Tip accesorii | Piese de calibrare |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D0 |
002241001
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D0
- Tip accesorii
- Piese de calibrare
- Utilizare cu
- V D01 pentru socluri E14
- Logistic_logis_net_depth
- 11 mm
- Logistic_logis_net_height
- 12 mm
- Logistic_logis_net_width
- 12 mm
- logis_net_depth
- 11 mm
- logis_net_height
- 12 mm
- logis_net_width
- 12 mm
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.004 kg
- Cantitate. transport
- 180000
- Greutatea produsului
- 0.004 kg
- Descriere
- VD01 2A
- Cod ETI
- 002241001
- Weight
- 0.21 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Inel de montare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 500
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
37,01 lei
3.441,87 lei
114,79 lei
132,51 lei














