177,42 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
19,71 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002322009
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
baza sigurante dii e27 25a ezn 1p 002322009
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 10.7 kg |
| Dimensiuni | E27 |
| numar de poli | 1 |
| tip | EZN |
| Curent nominal (A) | 25 |
| Cantitate | 105 |
| Tip montaj | TH 35 |
| marime | DII |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002322009 |
| Descriere | DII E27 25A EZN 1p |
| Greutatea produsului | 0.074 kg |
| Cantitate. transport | 3150 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.074 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 39 mm |
| logis_net_height | 70 mm |
| logis_net_depth | 56 mm |
| Logistic_logis_net_width | 39 mm |
| Logistic_logis_net_height | 70 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 56 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 500 |
| Conectare | M5 |
002322009
Fisa tehnica
- Descriere
- DII E27 25A EZN 1p
- Conectare
- M5
- Tensiune nominală AC (V)
- 500 V
- Logistic_logis_net_depth
- 56 mm
- Logistic_logis_net_height
- 70 mm
- Logistic_logis_net_width
- 39 mm
- logis_net_depth
- 56 mm
- logis_net_height
- 70 mm
- logis_net_width
- 39 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.074 kg
- Cantitate. transport
- 3150
- Greutatea produsului
- 0.074 kg
- Cod ETI
- 002322009
- Weight
- 10.7 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 25 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 105
- Tip montaj
- TH 35
- Dimensiuni
- E27
- numar de poli
- 1
- tip
- EZN
- marime
- DII
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
5.891,61 lei
69,53 lei
















