[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
69,53 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661424
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Mâner CLBS-S400/01 004661424
| Cod ETI | 004661424 |
| Descriere | CLBS-S400/01 |
| Denumire clasă | Mâner |
| Funcție | Shaft 400mm for S01 |
| Utilizare cu | CLBS-EH125/01 |
| Tarif vamal | 73269098 |
| logis_net_width | 10 mm |
| logis_net_height | 10 mm |
| logis_net_depth | 400 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 3.125 kg |
| Cantitate. transport | 10000 |
| Logistic_Tarif vamal | 73269098 |
| Logistic_logis_net_width | 10 mm |
| Logistic_logis_net_height | 10 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 400 mm |
004661424
12 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 10000
- Utilizare cu
- CLBS-EH125/01
- Logistic_logis_net_depth
- 400 mm
- Logistic_logis_net_height
- 10 mm
- Logistic_logis_net_width
- 10 mm
- logis_net_depth
- 400 mm
- logis_net_height
- 10 mm
- logis_net_width
- 10 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 73269098
- Descriere
- CLBS-S400/01
- Cod ETI
- 004661424
- Weight
- 3.125 kg
- Tarif vamal
- 73269098
- Funcție
- Shaft 400mm for S01
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
49,60 lei
64,84 lei
336,67 lei
174,32 lei
410,52 lei
















