[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
41,73 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122033
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bază siguranțe PK 0 M8-M8 DC 1000V 1p 004122033
| Cod ETI | 004122033 |
| Descriere | PK 0 M8-M8 DC 1000V 1p |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Mărime | NH0 |
| Tensiune nominală AC (V) | 1000 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Conectare | M8 |
| Montare | Montajul șurubului |
| Standarde | IEC60269 |
| Greutatea produsului | 0.28 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 33 mm |
| logis_net_height | 170 mm |
| logis_net_depth | 60 mm |
| Cantitate | 90 |
| Greutate | 25.99 kg |
| Cantitate. transport | 1440 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.28 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 33 mm |
| Logistic_logis_net_height | 170 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 60 mm |
004122033
96 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 1440
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Conectare
- M8
- Tensiune nominală AC (V)
- 1000 V
- Logistic_logis_net_depth
- 60 mm
- Logistic_logis_net_height
- 170 mm
- Logistic_logis_net_width
- 33 mm
- logis_net_depth
- 60 mm
- logis_net_height
- 170 mm
- logis_net_width
- 33 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.28 kg
- Greutatea produsului
- 0.28 kg
- Standarde
- IEC60269
- Descriere
- PK 0 M8-M8 DC 1000V 1p
- Cod ETI
- 004122033
- Weight
- 25.99 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 90
- Montare
- Montajul șurubului
- marime
- NH0
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
137,15 lei
175,87 lei
672,14 lei















